Manga: “Kendi Yolundan Şaşma”

   0   0

Müzik dünyasına 2004 yılında bomba gibi düşen ve Türkiye’nin en başarılı gruplarından biri olarak gösterilen “Manga”, uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşuyor!

İstanbul Blue Night’ın katkılarıyla 23 Ekim’de vizyona giren “Takım: Mahalle Aşkına!” filmi için stüdyoya giren Manga’nın yeni şarkısının adı “Kendi Yolundan Şaşma”.

Sözü Ferman Akgül, müzik ve prodüktörlüğü Yağmur Sarıgül’e ait olan “Kendi Yolundan Şaşma” filmin finalinde yer alarak izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Manga
Filminin başrollerinde Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, ve Beyza Şekerci yer alıyor. Emre Şahin’in yönettiği ve İnan Temelkural ile birlikte senaryosunu yazdığı filmin sürpriz oyuncusu ise Afrikalı bir göçmeni canlandıran Pascal Nouma.

Takım, her şeye rağmen hayallerini olduranların, zorluklar ve engeller ne olursa olsun kendi yolundan şaşmayanların hikayesi. Takım olmayı ve mahalle dayanışmasını samimi ve eğlenceli bir dille yansıtan filmin finalinde ‘Kendi Yolundan Şaşma’ single’ını duyuyoruz.

Manga’nın “Kendi Yolundan Şaşma” parçasını iTunes’da bulabilirsiniz.

İstanbul Blue Night ve Sony Music’in desteğiyle hayata geçen şarkı, bütün engellere rağmen “vazgeçmeyin” diyor. Dinleyen herkese “Hayallerini oldurmak” konusunda ilham veriyor. “Kendi Yolundan Şaşma” single çalışması dijital olarak tüm müzikseverler ile buluşacak.


Önerilen Yazılar

Redd: “Mükemmel Boşluk”

Redd’in uzun süredir beklenen “Mükemmel Boşluk” albümü 4 Mart’ta Pasaj Müzik etiketiyle çıkıyor. Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş’ten oluşan Redd’in 12 şarkıdan oluşan 6. Stüdyo albümü “Mükemmel Boşluk”un çıkış şarkısı “AŞK VİRÜS” olarak belirlendi.

DEVAMINI OKU →

Tarkan – Ahde Vefa

Türk Sanat Müziği’nin kendisindeki yerinin hep çok özel ve ayrıcalıklı olduğunu, müziğe olan yeteneğini keşfetmesindeki ve geliştirmesindeki önemini her zaman vurgulayan Tarkan, “Ahde Vefa” isimli Türk Sanat Müziği albümünün çalışmalarını tamamladı. “Ahde Vefa” 11 Mart’ta tüm müzik market ve dijital müzik platformlarında dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

DEVAMINI OKU →

Ferhat Göçer: “Düştüm Ben Yollara”

Ferhat Göçer’in merakla beklenen albümü “Düştüm Ben Yollara” 18 Kasım’da raflardaki yerini alıyor.

DEVAMINI OKU →

Öykü Gürman: “Rüya Bitti”

Öykü Gürman’ın 2015 yılında Pasaj Müzik etiketiyle yayınladığı “Rüya Bitti” albümünün ilk video klip şarkısı, insan hayatındaki en önemli etkenin zaman olduğunu vurgulayan “Canevi” şarkısına çekildi.

DEVAMINI OKU →

Buray “İstersen” Remix Albümünü Yayınladı!

Ağustos ayında çıkardığı ilk albümü “1 Şişe Aşk” ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen Buray, gelen yoğun talep üzerine çıkış şarkısı “İstersen”in remix versiyonlarından oluşan bir albüm yayınladı.

DEVAMINI OKU →

...

En Üste